Justyna Żejmo

Justyna Żejmo

Pasjonatka rozwoju osobistego i życia, Coach z Pasji i z Pasją

  • Coaching biznesowy
  • Cała Polska
  • Opublikowano 1 rok temu

Opis

Trenerka rozwoju osobistego, Coach ACC, Trener Points of You, Trener biznesu. Jest Trenerem Sprzedaży i Rozwoju Osobistego w firmie kosmetycznej AVON Cosmetics Polska.

Prowadzi własną firmę szkoleniową „SZKOLENIA Z PASJĄ I OGNIEM”.

Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w finansach, w bankowości, a także w sprzedaży, ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Od 7 lat zajmuje się tym, co jest jej pasją: szkoleniami, coachingiem i rozwojem osobistym.

Wielka Pasjonatka coachingu. Przeprowadziła już ponad 1000 sesji coachingowych. Prowadzi coaching poza spotkaniami twarzą w twarz również poprzez narzędzia digitalowe jak: skype, what’s up, telefon, webinar.

Jest autorką silnie motywującego warsztatu „MOC MARZEŃ” a także warsztatu wzmacniającego poczucie pewności siebie i poczucia własnej wartości – TRENING LWICY.

Jest Trenerką i Ambasadorką metody POINTS OF YOU.

Łącząc miłość do rozwoju osobistego i miłość do podróży, prowadzi warsztaty coachingowe w różnych miejscach na świecie, łącząc narzędzia coachingowe z elementami kultury „tubylców” tzw. COACHING TRIP.

Uczestnicy szkoleń: ponad 3000, Liczba przeprowadzonych godzin szkoleniowych: ponad 2000h

SZKOLENIA/WARSZTATY:

MOTYWACJA – speache motywacyjne, warsztaty z odnajdywania motywacji wewntrznej, automotywacja. Ponadto: Zarządzanie sobą w czasie, Skuteczne Negocjacje w biznesie, Techniki sprzedaży z elementami coachingu, Kreatywność w życiu prywatnym i zawodowym, coaching w zarządzaniu a także budowanie długotrwałych relacji z klientem a także w zespołach, budowanie marki osobistej.

Warsztaty, szkolenia, wykłady prowadzi z dużą energią, charyzmą i zawsze z odrobiną poczucia humoru. Jest Pasjonatką swojej pracy.

Sama o sobie:

Żyję z pasją. Jestem podróżnikiem po własnym życiu i przekraczam w tej podróży różne granice. To nieustannie uczy mnie, że mapę mojego życia trzymam w ręku tylko ja. Uwielbiam zarażać ludzi energią i chęcią do przekraczania granic, bo to fascynujące, ile jeszcze możemy się o sobie dowiedzieć”.

Kobieta z pasją, Kobieta z siłą, Kobieta ze świadomością, Kobieta z energią, Kobieta kochająca życie, Kobieta kochająca ludzi.

 

Napisz do mnie

Zdjęcia

Moje linki