Małgorzata Matusiak

Małgorzata Matusiak

Coach ICC i Multilevel Coaching, Członek władz EMCC

  • Coaching biznesowy
  • Warszawa
  • Opublikowano 1 rok temu

Opis

Coachem jestem od ponad 10 lat. Specjalizuję się w coachingu biznesowym dla menadżerów. W prowadzonych przeze mnie projektach rozwojowych koncentruję się na wydobywaniu najgłębszych pokładów siły i energii, jakie drzemią w człowieku tak, aby jego praca zawodowa, jako istotny obszar holistycznego życia, przynosiła mu pełnię satysfakcji. Głęboko wierzę, że całościowa praca z wartościami, przekonaniami, emocjami pozwala uzyskać wewnętrzną spójność i nadaje nowy bieg historii życia każdego z nas.

Pracuję z menadżerami, z zespołami, a także klientami indywidualnymi.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (Nauki społeczne), ukończyłam również studia podyplomowe z zarządzania ludźmi, odbyłam wiele wartościowych warsztatów rozwojowych z coachingu, jak też z socjoterapii, psychoterapii, pracy z ciałem, NLP, mindfulness.

W wolnych chwilach ćwiczę jogę, medytuję, zajmuję się trójką rosnących dzieci, wraz z mężem odkrywam szerokie obszary intuicji i wiedzy nienaukowej.

Zapraszam do pracy ze mną każdego, kto ma poczucie, że najważniejsze jeszcze przed nim, jest pełen chęci do działania, otwarty na spotkanie ze sobą, a czasem nawet zmierzyć z tym, co wewnątrz czeka na ruch z Twojej strony :-).


Lokalizacja

Napisz do mnie

Moje linki