Maria Kruczek

604994979

prowokator

  • Coaching biznesowy
  • cała Polska
  • Opublikowano 1 rok temu

Opis

Dzień dobry!

Jestem mentorem- prowokatorem. Zajmuję się biznesem. Działam niekonwencjonalnie. Prowokuję do myślenia i działania. Stawiam na upraszczanie. Biznes nie jest trudny, wystarczy go tylko nie komplikować. A czasami wystarczy kilka wskazówek osoby z zewnątrz i wszystko zaczyna działać.

Moja historia związana z biznesem zaczęła się jeszcze na studiach. Nie zawsze człowiek w wieku 19 lat sięga po literaturę, żeby dowiedzieć się jaki styl zarządzania w branży nieruchomości jest najlepszy. Jestem typowym przykładem przerabiania bardzo trudnych sytuacji na własnej skórze. Za to pierwszy własny biznes związany z zarządzaniem nieruchomościami pozwolił mi odkryć, że działanie na własną rękę jest ciekawe, ambitne i że to będzie mój sposób na całe życie. Mimo wielu potknięć przez 6 lat sporo się nauczyłam, w końcu sięgnęłam po książki na temat biznesu i zaczęłam prowadzić eksperymenty: co działa, jak rozmawiać z ludźmi, jak negocjować zgodnie z zasadą win-win.

Nieruchomości to dobry biznes, który daje stabilizację, ale nie było w nim dla mnie dreszczyku emocji. Mając 22 lata założyłam pierwszą spółkę- agencję eventową. Czas studiów powinien wiązać się z rozrywką, więc czemu nie spróbować organizować firmom wolny czas i integrację? Zgodnie z hasłem przewodnim mojej firmy “niemożliwe nie istnieje” pracowałam nad najbardziej zakręconymi opcjami spędzania czasu, oraz nad dobrą komunikacją z moją wspólniczką. Ta praca nauczyła mnie perfekcyjnej obsługi klienta, świetnego planowania, badania potrzeb i ryzyka.

Moim punktem zwrotnym w karierze był wylot do Nowego Jorku. Mieszkałam na East Village w czasie największego kryzysu w USA w drugiej połowie 2007 roku. Już po studiach, z wielkim zapałem do pracy, ale co robić, kiedy naprawdę trudno o pracę, udzielają się negatywne nastroje? Pamiętam ten dzień. Siedziałam na schodach kamienicy z moim mężem. Decyzja o założeniu firmy All For Body zapadła w kwadrans. Domena była wolna. Wszystko toczyło się błyskawicznie: prosta strona, wizytówki drukowane w kiosku na rogu, rozdawane przeze mnie przy stacji metra Astor Place. Po paru dniach pierwsi klienci na usługi masażu zdrowotnego i treningów personalnych. Strzał w 10- nasza branża, świetne miejsce żeby zacząć. Po roku biznes przeniesiony do polskich realiów. Weryfikacja rynku, który bardzo się wtedy różnił od wszystkich innych, zachodnich. Dopasowanie oferty do możliwości klientów. Od osoby trenera personalnego, masażysty aż do dyrektora administracji mającego pod swoją opieką 19 spółek w całej Polsce. Nie od razu, droga była długa i wyboista. 7 lat zajęło mi przejście tej ścieżki. Po drodze wiele wzlotów i upadków, bardzo dużo edukacji, rozmów i działań. W międzyczasie sprzedaż biznesu gastronomicznego, podpisanie dużych, kilkuletnich kontraktów z korporacjami na usługi Corporate Wellness.

Charakteryzuje mnie duża dynamika, szczerość, która jest niezbędna, analityczny umysł, dużo energii, uśmiechu ale również biznesowej prowokacji.
Prowokator. To moje drugie imię.

CENNIK

1.pojedyncze spotkania: 2 godziny, cena 400zł

2. podstawowa współpraca (powyżej 6 spotkań, 1x w tygodniu, płatne z góry)- 1,5h- 300 zł

3. stała współpraca roczna 2000zł/ miesiąc

Co dostajesz- poza profesjonalnym mentoringiem otrzymasz ode mnie niezbędne materiały, możliwość kontaktu mailowego w sytuacjach kryzysowych, spis polecanej przeze mnie literatury biznesowej, ciekawe kontakty biznesowe, które pomogą ci rozwinąć swój biznes.
Miejsca: Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Bielsko Biała

Prowadzę konsultacje przez Skype.


Lokalizacja

Napisz do mnie

Moje linki