Paweł Dębek

501233042

Paweł Dębek

  • Coaching biznesowy
  • Wrocław
  • Opublikowano 12 miesięcy temu

Opis

Jestem psychologiem zdrowia, socjologiem organizacji i zarządzania – ukończyłem renomowane szkoły psychoterapii, socjoterapii, psychologicznego treningu grupowego, coachingu i systemowych ustawień organizacyjnych. Jestem trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i certyfikowanym coachem International Coaching Community. Przeprowadziłem ponad 5000 godzin warsztatów, treningów i sesji indywidualnych, pracując z ludźmi od ponad 15 lat.

Współtworzyłem i kierowałem w latach 2001-2016 wieloma organizacjami o charakterze think-tankowym, szkoleniowym i federacyjnym. Doradzałem w takich instytucjach jak Narodowy Fundusz Zdrowia i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Byłem członkiem rządowych zespołów eksperckich. Jestem autorem wielu artykułów, analiz i raportów strategicznych.

Pomagam indywidualnie jako psychoterapeuta i coach. Prowadzę autorskie warsztaty i treningi. Pracuję z organizacjami i zespołami. Piszę.

Pracuję indywidualnie w sytuacjach związanych z:
– dużym stresem, ciągłym napięciem, poczuciem przeciążenia, trudnymi emocjami

– wypaleniem zawodowym, zniechęceniem do pracy, spadkiem motywacji do działania

– poczuciem utraty kontroli i wpływu na swoje życie i działania

– nieprzyjemnymi i trudnymi relacjami, długotrwałym konfliktem, złą atmosferą w pracy

– niepewnością i obawami, związanymi z nowymi wyzwaniami i obowiązkami

– niepewnością przed podjęciem trudnej decyzji

– niejasnością co do dalszych kroków w karierze, decyzją o zmianie pracy lub stanowiska

– kłopotami wynikającymi z kierowania zespołem lub firmą.
Zapraszam do pracy nad zmianą ku bardziej zdrowemu i przyjemniejszemu życiu oraz satysfakcjonującemu rozwojowi. Pracuję w cyklu kilku spotkań – odbywających się osobiście lub via Skype – podczas których pomagam poradzić sobie z trudną sytuacją, uruchomić impuls zmiany i znaleźć dobre rozwiązanie na przyszłość.


Lokalizacja

Napisz do mnie

Moje linki