Agata Partyka

+48 604963666

Certyfikowany Coach ICC, Konsultant, Coach Kariery, Headhunter

  • Coaching biznesowy
  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Executive coaching
  • Warszawa
  • Opublikowano 4 miesiące temu

Opis

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Pedagogicznego z tytułem magistra dwóch specjalizacji: Edukacji Dorosłych oraz Projektowania Edukacyjnego. Posiadam również międzynarodowy  certyfikat Coacha ICC.

Pracuję w branży doradczej i rekrutacyjnej od 2007 roku. Swoje umiejętności i wiedzę specjalistyczną z zakresu doradztwa, zarządzania talentami oraz coachingu zdobyłam pracując z sektorami tj. Digital, Pharma, FMCG, Consumer Goods, Consulting, TMT, IT oraz Automotive.

We wrześniu 2017 r. założyłam własny dom doradczy Bartha Consulting Group sukcesywnie rozwijając biznes oraz własny zespół. Wcześniej w swojej karierze pracowałam zarówno dla lokalnego butiku executive search, a także międzynarodowej firmy search & selection, gdzie zarządzałam projektami na poziomie średniej i wyższej kadry zarządzającej.

Od kilkunastu lat moje życie zawodowe jest związane z psychologią biznesu. Każdego dnia spotykam, doradzam, wspieram w podejmowaniu życiowych decyzji Kandydatów w projektach rekrutacyjnych, Klientów coachingowych w ich rozwoju, a Klientów  outplacementowych w znajdywaniu drogi do  kontynuacji satysfakcjonującej kariery.

Spędziłam sporo ponad 1000 h na rozmowach z ludźmi o ich życiu zawodowym, stojących przed nimi  możliwościach, obawach, ograniczeniach, ambicjach i potencjale wspierając ich w poszukiwaniu przestrzeni i drogi do rozwoju. Większość tych spotkań nawiązywała także do życia prywatnego, które w oczywisty sposób przeplatało się z decyzjami zawodowymi.

W pracy z klientami zarówno indywidualnymi jak i korporacyjnymi niezwykle bliskie jest mi podejście holistyczne i systemowe.  Wierzę mocno w potencjał i mnogość możliwości stojących przed każdym z nas oraz ich ogromną wartość i skuteczność przy właściwym dopasowaniu i ukierunkowaniu.

Prywatnie jestem mamą i żoną, od lat z dużą satysfakcją tworząc rodzinę patchworkową, korzystając również w  tym wymiarze życia z dobrodziejstw dorobku bliskich memu sercu nurtów psychologicznych 😊


Lokalizacja

Napisz do mnie

Moje linki