Life Coach/ Business Coach – PL,EN

695 309 138

DreamPath Coaching - Aleksandra Graczyk

  • Coaching biznesowy
  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Trójmiasto, cała Polska
  • Opublikowano 5 miesięcy temu

Opis

Jestem coachem na drodze do akredytacji ACC w ICF (International Coach Federation). Ukończyłam akredytowany kurs coachingu „Select Your Way” w szkole coachingu HPR Group oraz kurs „Coaching Zarządzania Energią Życiową – Zaawansowane Narzędzia Coachingowe”.

O mnie: Przez kilka lat obracałam się w środowisku korporacyjnym, docierając do funkcji menadżerskiej w zespole audytowym. Po doświadczeniu wypalenia zawodowego, zdecydowałam się pójść własną ścieżką, którą jest coaching :). Obecnie jako DreamPath Coaching pomagam klientom, którzy między innymi chcieliby wprowadzić zmiany w życiu zawodowym lub wyjść z impasu, jeśli się w takim znaleźli.

Podczas pracy coachingowej będziesz miał okazję skupić się nie tylko na swoich blokadach, ale też zasobach; określisz realne cele. Przyjrzysz się swoim potrzebom i dowiesz, jak ruszyć dalej z miejsca, w którym jesteś.

Jeśli czujesz, że mogę Ci pomóc – zapraszam 🙂

Kilka praktycznych informacji:

Pierwsze spotkanie to tzw. „zerówka” – jest darmowa. Spotykamy się, żebym poznała Twoje potrzeby i oczekiwania oraz opowiedziała Ci czym dokładnie jest coaching oraz jak wyglądałaby nasza współpraca. Po takim spotkaniu decydujemy, czy ruszamy dalej. 🙂

Oferowane języki: Polski, Angielski

Dostępne formy połączenia: Skype, Zoom, Google Hangouts


Lokalizacja

Napisz do mnie

    Moje linki