Ewa Kubica

Ewa Kubica

Certyfikowany coach ICC, konsultant i trener

  • Coaching biznesowy
  • Coaching sportowy
  • Team coaching
  • Warszawa
  • Opublikowano 5 miesięcy temu

Opis

Od kilkunastu lat wspieram klientów w rozwoju. Przez ponad 10 pracując jako konsultantka, trenerka i coach w firmie doradczo-szkoleniowej realizowałam różnorodne projekty rozwojowe dla menedżerów i ekspertów wielu polskich i globalnych firm z różnych branż.

Posiadam certyfikat coacha ICC oraz Polskiej Izby Coachingu. Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu oraz psychologiem sportu. W swojej pracy często korzystam również z wielu narzędzi diagnostycznych i psychometrycznych, z których posiadam certyfikację (np. Extended DISC, Gogan Assessment System, czy MTQ48).

Łączę wiedzę psychologiczną z doświadczeniem zdobywanym w różnorodnych projektach rozwojowych. Wierzę, że każdy człowiek posiada możliwości i zasoby, dzięki którym może się rozwijać. W swojej pracy pomagam klientom odkrywać nowe i dokonywać zmian w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Lubię te momenty AHA, kiedy rodzi się nowa energia do działania. Jako coach słucham, zadaję pytania, pomagam odkryć inną perspektywę. Stymuluję do poszukiwania szczerych odpowiedzi, wartości, emocji. Tak, by możliwa była rzeczywista zmiana.


Lokalizacja

Napisz do mnie

Gallery

Moje linki