Joanna Gawrońska

721511342

Specjalizuję się w elastycznym podejściu do wyzwań stawianych na

  • Coaching biznesowy
  • Coaching sportowy
  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Poznań
  • Opublikowano 10 miesięcy temu

Opis

Jestem też certyfikowanym coachem na poziomie ACSTH w International Coach Federation. 13 lat działania w biznesie na różnych stanowiskach, dostarczyło mi spore doświadczenie. Natomiast studia z zakresu Doradztwa i Coachingu w Collegium Da Vinci oraz kursy, które ukończyłam pomogły mi wzbogacić swoją naukową wiedzę jako doradca i coach. Ta doskonała mieszanka wiedzy i doświadczenia sprawia, że efektywnie pomagam zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorcom.

 

Lubię o sobie mówić trener akceptacji i zaangażowania. Należę zarządu stowarzyszenia Association for Contextual Behavioral Science Polska – ACBS. Od kilku lat szkolę się właśnie w terapii akceptacji i zaangażowania ACT . W swojej pracy pomagam iść w kierunku wartości, co przyczynia się do bardziej szczęśliwego życia. Bycie tu i teraz, akceptowanie tego, czego nie możemy zmienić i pełne zaangażowanie w relacje, pracę, rozrywkę itd. to składowego elastyczności psychologicznej. Taka elastyczność, nie tylko pomaga nam podchodzić do świata z dystansem, ale jak badania dowodzą osiągać duże lepsze efekty w pracy.

Jako trener i coach prowadzę również warsztaty dotyczące terapii ACT, rozwoju osobistego, inteligencji emocjonalnej czy umiejętności interpersonalnych. Dzięki tym warsztatom, treningom, coachingowi możesz lepiej poznać siebie, co pozwoli Ci bardziej elastycznie podchodzić do niespodzianek tego świata, efektywniej i z zaangażowaniem budować swoje życie oraz cieszyć się każdym dniem.

Specjalizuję się w elastycznym podejściu do wyzwań stawianych nam na drodze do sukcesu i wartościowego życia.

 

Zapraszam,
Joanna Gawrońska
721511342

https://www.facebook.com/joannagawronskadalekoidac/


Lokalizacja

Napisz do mnie

Moje linki