Julia Skrzypkowska

518 818 050

Wszędzie tam gdzie rozwój potrzebuje wsparcia.

  • Coaching biznesowy
  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Team coaching
  • Łódź, cała Polska
  • Opublikowano 5 miesięcy temu

Opis

Dzień dobry,

Nazywam się Julia Skrzypkowska i zapraszam Cię na sesje coachingu indywidualnego w zakresie business coaching oraz life coaching. Moją pasją jest szeroko rozumiany rozwój dlatego chcę być tam gdzie swoją wiedzą i doświadczeniem mogę mu pomóc.

O mnie

Jestem certyfikowanym coachem i należę do International Coaching Community:

posiadam certyfikat Coachingu Indywidualnego ICC
jestem w trakcie certyfikacji Team Coachingu ICC
Ponadto jestem certyfikowanym trenerem, prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu rozwoju kompetencji społecznych i przedsiębiorczych.

Te elementy tak naprawdę są moimi szczytami celów i marzeń, które kiedyś sobie postawiłam. Myślę, jednak, że równie ważne znajdują się pod pokrywą chmur stanowiąc solidną jak góra bazę. Moje naturalne talenty to empatia, relacje z ludźmi, poszukiwanie rozwiązań i szerokie spojrzenie na wąskie tematy. Od 8 lat pracuję z ludźmi. Wiedzę o szeroko rozumianym rozwoju i człowieku zdobyłam współpracując z centrami rozwoju kompetencji i kwalifikacji zawodowych, ośrodkach wspierających przedsiębiorców i startupy, kończąc studia pedagogiczne, na co dzień współpracując z psychologami, coachami i pedagogami oraz obserwując ludzi, ich ścieżki pod górę i w dół, to jak próbują pokonać rwący potok czy pozbyć się zbędnego bagażu.

Naprawdę wierzę, że każdy człowiek w swoim plecaku posiada wszystko co jest mu niezbędne do zdobywania życiowych szczytów. Ja zaś mam narzędzia i wiedzę jak umiejętnie użyć tego wszystkiego by podróż zakończyła się sukcesem. Dlatego tak często w pracy z klientem wykorzystuję właśnie coaching.

Czym właściwie jest coaching?

Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie Klienta oraz wspieranie Go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany, w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby (cyt. ICC).

Coaching

·       jest prowadzony na bazie pytań

·       prowadzi do świadomego dokonywania zmian

·       wspiera Klienta w osiąganiu celów

·       drogą do celu jest rozwój Klienta

·       Klient korzysta z własnych zasobów, talentów i możliwości

·       Klient sam podejmuje decyzję, których zasobów chce użyć

·       Coaching wyzwala naturalny potencjał klienta

·       Klient ponosi pełną odpowiedzialność za swój wynik

To oznacza, ze na sesji nie będę Cię uczyć nowej wiedzy i umiejętności, ale pokażę jak inaczej możesz wykorzystać to co w Tobie najlepsze po to by osiągać wymarzone cele i rezultaty.

Kiedy skorzystać z coachingu?

Jeśli jesteś gotowy/gotowa na pracę ze sobą; masz za sobą kilka nieudanych prób wejścia na szczyt a nawet pagórek; masz cel ale nie wiesz od czego zacząć, czujesz że możesz więcej choć nie przekłada się to na konkretne działania; czujesz, że coś Cię blokuje lub utknąłeś/ęłaś; marzysz o uczuciu satysfakcji, spełnienia a może wpływu, nie wiesz jak pokonać potok lub którego bagażu się pozbyć by droga była lżejsza, to zapraszam serdecznie.

Tematem pracy na sesjach może być Twój cel życiowy lub zawodowy. Nie martw się jeśli czujesz, że nie masz celu tylko problem. Wspólnie podczas pierwszej sesji pożegnamy problem określając pozytywny cel 😊

Liczba sesji zależeć będzie od Ciebie i poziomu Twojej świadomości względem określonego celu dlatego może się wahać od 1 do 6 (co 2 – 3 tygodnie).

Kontakt

Napisz lub zadzwoń by zapytać o więcej lub umówić sesję:

518 818 050

julkaskrzypkowska@gmail.com

 

Pozdrawiam serdecznie 🙂

 


Lokalizacja

Napisz do mnie

Moje linki