Karolina Natalia

572307775

Akredytowany Trener Coachów, Life Coach, Mentor kariery

  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Executive coaching
  • Team coaching
  • Cała Polska
  • Opublikowano 8 miesięcy temu

Opis

Pomogę Ci efektywnie uwolnić się od ograniczeń, zdobyć lepszą perspektywę, zwalczyć złe nawyki, żyć lekko, radośniej i w harmonii ze soba.

Twoja podświadomości kocha wczoraj, kocha schematy w których się poruszasz, tam czuje się bezpiecznie.

Dlatego, prawdziwy przełom dokonuje się tylko wtedy, kiedy zmianom procesów  świadomości towarzyszą jednoczesne zmiany w obszarze podświadomości. Nie pomoge Ci tylko rozwiązać bieżącego  problemu, ale pomogę Ci nabyć nowe strategie, nawyki i mechanizmy które umożliwią Ci podejmowanie lepszych decyzji w przyszłości, bycie bardziej odważnym, pogodzonym ze soba, co w rezultacie zmieni Twoje życie na bardziej szczesliwe.  

Nazywam siebie  Mentorem Szcześcia, Life Coachem, Coachem Kariery i Mentorem, ale moja praca jest oparta na najnowszych badaniach i odkryciach  w obszarze change managements, kognitywistyki, psychologii, NLP, fizyki kwantowej, neurologii  i biznesu. 

Jestem akredytowanym Trenerem Trenerów NLP i uczennicą twórców tej metody-Bandlera (nauczyciela Paul McKenna) i Johna Grindera ( nauczyciela Anthony Robbins), The Coaching Academy w Londynie (ACSTH).  Od lat jestem też międzynarodowym egzaminatorem i mentorem dla Trenerów NLP. Po latach pracy na Uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, pracowałam w Londynie jako manager w firmie konsultingowej a moimi klientami byli managerowie Fortune 500 i znane startupy z całej Europy. Następnie przez wiele lat pracowałam w Niemczech gdzie rozwijałam  startup a rodziny Ycombinator (Airbnb, Uber, Reddit) a takze pracowalam jak Business Partner w dziedzinach rozwoju, wspierania zarządu, motywacji pracowników, wdrażania zmiany. Od lat pracuje i podróżuje po całym świecie jako coach, szkoleniowiec dla firm i osób indywidualnych, konsultant strategii dla firm, rozwoju pracowników i trener tych, którzy sami chcą zostać coachami.


Napisz do mnie