Maria Stemplewska

533-885-033 moja praca jest moją pasją😊
  • Coaching biznesowy
  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Katowice
  • Opublikowano 4 miesiące temu

Opis

Jestem socjologiem, trenerem i coachem z certyfikacją VCC.  Moją pasją jest nauka i motywowanie ludzi do zgłębiania wiedzy i podejmowania zmiany. Prowadzę szkolenia oraz coaching, głownie specjalizuję się w life-coachingu, coachingu-kariery, coachingu edukacyjnym oraz coachingu biznesowym.

Wierzę w ludzi, w ich potencjał, możliwości i siłę. Od 7 lat prowadzę własną firmę szkoleniową. Pracuję z różnymi klientami i pomagam w realizowaniu ich różnych potrzeb. Jestem kobietą o otwartym umyśle z optymistycznym podejściem do życia.  W mojej pracy tworzę bezpieczną przestrzeń, pełna szacunku, wsparcia i inspiracji. Zarówno w szkoleniach jak i w coachingu specjalizuję się w obszarze MOTYWACJI. Doświadczenie zawodowe zbierałam w wielu firmach pracując m. in. w Opal Maximum, MM-Flex, Baltimpex Telecom Group oraz RMF Maxxx.

Prowadzę szkolenia w obszarach autoprezentacji, wystąpień publicznych, zarządzania i motywowania pracowników, budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, podnoszenia efektywności osobistej, inteligencji emocjonalnej, radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania czasem. Uwielbiam pracę z ludźmi, która motywuje mnie do ciągłego rozwoju i efektywnej pracy. Jestem osobą sumienną, przedsiębiorczą i nastawioną do życia w wielkim optymizmem.

Prywatnie jestem żoną i mamą, która kocha zwierzęta, a z zamiłowania do nich prowadzę własną hodowlę psów rasy labrador.

Prowadzę coaching przez telefon, skype oraz face to face.

 

PIERWSZA sesja bezpłatna

(sesja organizacyjna, zapoznawcza)

cena 1 sesji 150 zł.

 

www.mgs-szkolenia.pl

@mgsszkolenia

 

 


Lokalizacja

Napisz do mnie

Gallery

Moje linki