Monika Buła

690-022-220

Coach (ACC ICF), trener biznesu i praktyk metody Points Of You

  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Kraków + cały świat (skype)
  • Opublikowano 1 rok temu

Opis

Witaj, mam na imię Monika i jestem coachem, trenerem biznesu, praktykiem metody Points Of You® oraz autorką publikacji poświęconych coachingowi. Znajduję się w wąskim gronie 539* polskich coachów posiadających międzynarodową akredytację (ACC ICF), otrzymaną w oparciu o egzamin potwierdzający kompetencje coachingowe.

 

COACHING INDYWIDUALNY: Jako coach pracuję z klientami w obszarach związanych z życiem osobistym, drogą zawodową oraz rozwojem małych przedsiębiorstw.

COACHING ZESPOŁOWY: Prowadzę coachingi dla zespołów pracujących ze sobą na co dzień. Kiedy warto przeprowadzić coaching zespołowy? Przykładowe cele realizowane podczas coachingu zespołowego:
– poznanie się nowo powstałego zespołu,
– lepsze zintegrowanie się istniejącego już zespołu,
– poznanie się i zintegrowanie zespołu z nowym członkiem lub managerem,
– podniesienie jakości współpracy i komunikacji,
– znalezienia rozwiązań, których szuka zespół,
– wyznaczenie sobie dróg działania lub celów,
– ustalenie zasad i wartości, według których chce pracować zespół,
– przygotowanie do zmian stojących przed zespołem
– przekazanie sobie wzajemnie informacji zwrotnych etc.

COACHING GRUPOWY: Prowadzę coachingi grupowe (głównie coaching kariery i przedsiębiorczości) dla otwartych (ogólnodostępne), ale też zamkniętych grup. Oznacza to, że dowolna formalna / nieformalna grupa, którą łączy wspólny temat / wyzwanie (np. grupa przedsiębiorczych kobiet, grupa mam powracających do pracy po urlopie macierzyńskim itp.) może zgłosić się do mnie, w celu poprowadzenia dla nich grupowych sesji coachingowych.

WARSZTATY: Prowadzę również autorskie warsztaty rozwojowe inspirowane m.in. muzyką i himalaizmem.

SZKOLENIA: Projektuję i prowadzę szkolenia (zamknięte i otwarte) z kompetencji miękkich, a w pierwszej kolejności z coachingowego stylu zarządzania i komunikacji (również z klientem).

 

Bez względu na formę rozwoju moim priorytetem jest wsparcie klienta/ów w: dążeniu do bycia autentycznym, odkrywaniu swojego potencjału i wyznaczaniu celów w zgodzie z sobą.

Bliski jest mi temat introwertyzmu i WWO/HSP (Wysoko Wrażliwa Osoba/Highly Sensitive Person). Osoby takie wspieram w podążaniu swoją własną, autentyczną drogą, docenianiu wszelkich dóbr płynących z introwertyzmu i wrażliwości oraz dopasowywaniu życia zawodowego (i nie tylko) do swoich predyspozycji osobowościowych, a nie odwrotnie.

W pracy wykorzystuję:

– liczne narzędzia oraz gry trenerskie i coachingowe (szczególne miejsce w mojej pracy zajmuje metafora i narzędzia tj. Points Of You®, Zwrotnica),

– autorską metodę Coaching Feat. Music (inspirowaną narzędziami muzykoterapeutycznymi)

– autorskie narzędzia coachingowe inspirowane m.in. himalaizmem.

 

Prywatnie jestem entuzjastą muzyki i kolekcjonerką koncertowych emocji. Obok muzyki, którą uważam za największe źródło inspiracji w swoim życiu, fascynują mnie również herosami. W moich oczach są nimi m.in. himalaiści i maratończycy. W pracy coacha uwielbia moment, gdy klienci odkrywają w sobie pierwiastek himalaisty!

 

Do zobaczenia!

PIERWSZA 2-GODZINNA SESJA – 80 zł.

Ps. Zdjęcie profilowe wyraża radość związaną z rzuceniem palenia po 20 latach…

 

Zapraszam również tutaj:

FACEBOOK:

Monika Buła / The Bridges – Szkolenia & Coaching https://www.facebook.com/MonikaBulaCoach/

INSTAGRAM – monika.bula_coach.acc_trener: https://www.instagram.com/monika.bula_coach.acc_trener/

LINKEDIN: https://www.linkedin.com/in/monika-bu%C5%82a-473a8777/

YOUTUBE – Monika Buła / The Bridges: https://www.youtube.com/channel/UCPwIhITN9Y1F5EpwTBMkmeg/featured?view_as=subscriber

*dane z 3 października 2018 za ICF Poland.


Lokalizacja

Napisz do mnie

Moje linki