Monika Buła

690-022-220

Coach (ACC ICF), trener biznesu i praktyk metody Points Of You

  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Kraków + cały świat (skype)
  • Opublikowano 11 miesięcy temu

Opis

Witaj, mam na imię Monika i jestem akredytowanym coachem (ACC ICF), trenerem biznesu (Grupa SET), certyfikowanym praktykiem metody Points Of You™ – The Coaching Game oraz autorką publikacji poświęconych coachingowi.

COACHING INDYWIDUALNY: Jako coach pracuję z klientami w obszarach związanych z życiem osobistym, drogą zawodową oraz rozwojem małych przedsiębiorstw. Pracuję zarówno osobiście (Kraków + okolice + Śląsk i Zagłębie) oraz przez skype (cały świat 🙂)

WARSZTATY: Prowadzę również autorskie warsztaty rozwojowe inspirowane m.in. muzyką i… himalaizmem. 🙂

SZKOLENIA:
Projektuję i prowadzę szkolenia (zamknięte i otwarte) z kompetencji miękkich, a w pierwszej kolejności z coachingowego stylu zarządzania.

Bez względu na formę rozwoju moim priorytetem jest wsparcie klienta/ów w: dążeniu do bycia autentycznym, odkrywaniu swojego potencjału i wyznaczaniu celów w zgodzie z sobą.

Bliski jest mi temat introwertyzmu i WWO/HSP (Wysoko Wrażliwa Osoba/Highly Sensitive Person). Osoby takie wspieram w podążaniu swoją własną, autentyczną drogą, docenianiu wszelkich dóbr płynących z introwertyzmu i wrażliwości oraz dopasowywaniu życia zawodowego (i nie tylko) do swoich predyspozycji osobowościowych, a nie odwrotnie.

W pracy wykorzystuję:
– liczne narzędzia oraz gry trenerskie i coachingowe (szczególne miejsce w mojej pracy zajmuje metafora i narzędzia tj. Points Of You®, Zwrotnica),
– autorską metodę Coaching Feat. Music (inspirowaną narzędziami muzykoterapeutycznymi)
– autorskie narzędzia coachingowe inspirowane m.in. himalaizmem.

Prywatnie jestem entuzjastą muzyki i kolekcjonerką koncertowych emocji. Obok muzyki, którą uważam za największe źródło inspiracji w swoim życiu, fascynują mnie również herosami. W moich oczach są nimi m.in. himalaiści i maratończycy. W pracy coacha uwielbia moment, gdy klienci odkrywają w sobie pierwiastek himalaisty!

Do zobaczenia!

Referencje – http://dobrycoach.pl/coach/monika-bula

Email – monica.llcoaching@gmail.com

Tel – 690 022 220

YT – https://www.youtube.com/channel/UCPwIhITN9Y1F5EpwTBMkmeg/featured?view_as=subscriber
Instagram: https://www.instagram.com/monika.bula_coach.acc_trener/

Ps. Zdjęcie profilowe wyraża radość związaną z rzuceniem palenia po 20 latach… 🙂


Lokalizacja

Napisz do mnie

Moje linki