Natalia Półtorak

791721983

Coach ACC ICF, członek International Coach Federation

  • Coaching biznesowy
  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Team coaching
  • Cała Polska
  • Opublikowano 1 rok temu

Opis

Jestem certyfikowanym coachem ACC International Coaching Federation (ICF) oraz CoachWise, członkiem ICF. Ukończyłam studia z bankowości, przedsiębiorczości i zarządzania.

Posiadam 13-letnie doświadczenie lidera i managera w międzynarodowych korporacjach i startupie, gdzie tworzyłam działy, efektywnie realizowałam projekty i skutecznie zarządzałam zespołami.

Z mojego doświadczenia wynika, że żeby być skutecznym, szczęśliwym liderem, managerem, partnerem, trzeba zawsze pamiętać o sobie, swojej energii, efektywności i rozwoju osobistym. Inaczej nie potrafimy się skoncentrować na ważnych aspektach naszego życia, będzie brakować nam energii i zaczniemy się wahać, a w końcu zastygniemy w bezruchu.

Z tego względu wybrałam coaching, bo jest to skuteczne narzędzie pomagające w rozwoju osobistym, który przekłada się nie tylko na nasze życie, a i na rodziny, firmy, przyjaciół i ważne strefy życia.

Specjalizuję się w realizacji coachingów indywidualnych rozwijających kompetencje osobiste i przywódcze.

Wspieram Klientów w osiąganiu pozytywnych zmian w zachowaniu, w lepszym nawiązaniu i utrzymywaniu kontaktów z innymi ludźmi i w stawaniu się takimi osobami, jakimi chcą być, aby znaleźć w życiu sens i szczęście.

Z pasją pomagam wydobywać z ludzi to, co najlepsze i zapewniam im narzędzia, dzięki którym mogą osiągnąć swój pełny potencjał lidera, managera i partnera.

Uwielbiam podróżować po świecie, poznawać inne kultury, kuchnię, sztukę i „inność” ludzi.

Zadzwoń do mnie.

Z poważaniem,

Natalia Półtorak

791 721 983


Napisz do mnie

Moje linki