Natalia Tatarczuch – life coaching

660 234 232
  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Wrocław
  • Opublikowano 6 miesięcy temu

Opis

Chociaż moja wiedza coachingowa jest szeroka, działam w czterech filarach, ponieważ zależy mi na obraniu jednego, konkretnego kierunku w którym będę pomocna innym osobom.

Specjalizuję się w tematach:

-poczucie własnej wartości
-pewność siebie
-zarządzanie emocjami
-relacje damsko – męskie

Moje doświadczenie mówi mi, że są to tematy/ problemy z którymi mierzy się najwięcej osób. Część z nich się na siebie nakłada. Podczas coachingu ze mną pomogę Ci zrozumieć samego siebie, czyli:

– zwiększysz swoją samoświadomość
– staniesz się asertywny
– nauczysz się rozpoznawać, obserwować  i panować nad emocjami
– zaczniesz jasno i wyraźnie mówić o swoich potrzebach, bez poczucia winy

W trakcie coachingu będziemy wykonywać pewne techniki w drodze poznania. Pomogę Ci przejść cały proces dając wsparcie. Na koniec procesu otrzymasz darmowo mojego ebooka nt. odzyskiwania wewnętrznego spokoju.

Z wykształcenia jestem socjologiem, skończyłam także podyplomowo psychologię rozwoju osobistego i zawodowego oraz kurs coachingowy, który przygotował mnie do pracy z innymi osobami. Psychologią i rozwojem interesuję się od 7 lat. Aktywnie prowadzę bloga oraz fanpage, na których chętnie dzielę się swoją wiedzą. Coaching to coś więcej, niż praca. To moja pasja i życiowa misja, którą konsekwentnie realizuję. Jeśli chcesz wybrać się w podróż w głąb siebie – zapraszam serdecznie. To długa, nierzadko trudna, ale bardzo ciekawa droga, na końcu której czeka Cię upragniony cel.


Lokalizacja

Napisz do mnie

    Moje linki