Rafał Rodak

727924273

​Zabieram ludzi w podróż, która odmienia ich życie

 • Coaching biznesowy
 • Coaching życiowy (life coaching)
 • Executive coaching
 • Warszawa
 • Opublikowano 3 lata temu
 • Profil wyłączony

Opis

Pasja, rozwój i współpraca to wartości, którymi kieruję się w pracy i w życiu.

 • Odczuwasz brak satysfakcji i sensu tego, co robisz?
 • Martwi cię stagnacja, brak radości z życia lub problemy w pracy?
 • Potrzebujesz poprawić relacje z ludźmi?
 • Chcesz stać się bardziej świadomym i uważnym?
 • A może chcesz odkryć życie pełne pasji i w końcu realizować marzenia?

Podczas spotkań ze mną przyjrzymy się obszarom, które chcesz poprawić i zaplanujemy Twój indywidualny plan rozwoju. W wyniku naszych spotkań staniesz się bardziej świadoma lub świadomy, nauczysz się lepiej radzić sobie z emocjami, nabędziesz większą pewność siebie.

Zazwyczaj pierwsze sesje przeznaczamy na wydobycie i opisanie wizji, misji i wartości. Świadomość tych elementów bardzo ułatwia pracę podczas kolejnych sesji, kiedy to koncentrujemy się już na konkretnych celach i problemach pojawiających się w procesie zmiany.

Jak pokazują historie moich klientów, w wyniku coachingu zaczynają stopniowo przejmować kontrolę nad swoim życiem, biorą los we własne ręce, poprawiają relacje rodzinne i zawodowe, uczą się odnajdywać radość i sens w codziennych zadaniach, zaczynają realizować pasje i żyć pełnią życia.

Kiedyś usłyszałem, że “coaching to magia w działaniu”. Ale coaching to nie magia. To wynik mądrego wyznaczania celów, utrzymywania determinacji i konsekwencji, poznania swoich wartości i mocnych stron oraz skutecznego omijania blokad. I w tym właśnie pomagam jako coach.

Kilka słów o mnie

Studiowałem ekonomię i socjologię, chociaż większość mojego zawodowego życia byłem związany z informatyką. W międzyczasie ukończyłem szereg szkoleń, w tym dwustopniowy program Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj i zdobyłem międzynarodową akredytację International Association of Coaching Institutes (ICI).

Od 2013 roku prowadzę sesje indywidualne oraz szkolenia i warsztaty z umiejętności miękkich. Czasem też doradzam i szkolę z wykorzystania technologii IT oraz zwinnych technik zarządzania organizacjami i projektami. W ramach projektu Neuroklub organizowałem i prowadziłem comiesięczne warsztaty tematyczne poświęcone m.in. komunikacji, coachingowi, planowaniu celów i skutecznym metodom pracy ze stresem. Jako zapalony żeglarz, stworzyłem formułę unikalnych rejsów coachingu pod żaglami, których pierwsza edycja odbyła się w 2014 roku. Aktualnie przygotowuję się do certyfikacji na Trenera Zmiany wg metodyki SPOCO®, pozwalającej trwale podnosić komfort, wydajność i skuteczność pracy.

Łączę różne podejścia. Poza klasycznym coachingiem uczyłem się też podejścia prowokatywnego, programowania neurolingwistycznego, arte-coachingu, dramy, technik wyobraźni, wykorzystania pracy w przestrzeni, stosowania kart oraz gier w coachingu i szkoleniach. Znajomość różnych metod i narzędzi pozwala mi elastycznie dopasowywać się do sytuacji, sprawnie podążać za klientem i stymulować do zmiany.

Poznajmy się. To może być początek inspirującej przygody…


Lokalizacja

Moje linki