Sylwia Chlebowska-Woźniak

609-459-814

Life & Career Coaching

  • Coaching życiowy (life coaching)
  • Warszawa
  • Opublikowano 1 rok temu

Opis

Jestem dyplomowanym coachem, specjalizującym się w Life Coaching i Coachingu kariery. Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu SGH (178 h teorii i praktyki zakończonych egzaminem i nagraniem indywidualnych sesji poddanych superwizji przez Certyfikowanego Coacha ICF PCC z 15 letnim doświadczeniem)

W pracy Coacha bliskie są mi założenia Co-active Coachingu, który zakłada, że każdy człowiek jest w naturalny sposób twórczy i pełen potencjału. Coach jest tym, który wierzy w moc swojego Klienta co do jego zdolności w dokonywaniu zmian i podejmowaniu najlepszych dla siebie decyzji i wyborów.
Na indywidualnych sesjach stawiam na atmosferę, która sprzyja zaufaniu, budowaniu partnerskiej relacji, uważności, odkrywaniu mocnych stron Klienta i podążaniu za Jego wizją.

Otrzymasz ode mnie 100% zaangażowania i wsparcia plus sporo pozytywnej energii i poczucia humoru:-)

Pracuję zgodnie z zasadami Globalnego Kodeksu Etyki EMCC.

Zawodowo od kilkunastu lat zajmuje sie również obsadą seriali TV , gdzie doskonale swoje umiejętności coachingowe poprzez motywowanie ludzi do podejmowania wyzwań oraz odkrywaniu ich zasobów.

 

Jeśli masz jakieś marzenie, które chcesz zmienić w cel, ale nie wiesz jak znaleźć drogę, zapraszam Cię do kontaktu.

Pierwsza sesja jest bezpłatna, dowiesz się na niej, jak będziemy pracować , jak będzie wyglądał nasz kontrakt oraz jak Coaching może pomóc Ci w rozwoju.


Lokalizacja

Napisz do mnie